OPPKRAVSGEBYRET PÅ POSTEN

Bare et par kjappe ord om dette - siden så mange spør

Neida = ikke noe oppkravsgebyr på servicepakkene jeg sender på posten - det dekker vi

Det er mange som spør om de kan forhåndsbetale varen for å slippe å betale oppkravsgebyret på posten. Ta det helt med ro - jeg regner aldri noe oppkravsgebyr inn i fraktprisen du får.
Hvorfor ?
Vel, det er enklere sånn & vi får sendt varen kjappere avgårde = (jeg slipper å vente på bekreftelse på nettbanken at pengen har kommet inn før jeg kan sende varen + at jeg sender fulle postbur ut herfra hver dag, så ville blitt så mange å følge med på på nettbanken = tar sånn tid - så mye enklere å bare få pakka avgårde med en gang)

Du betaler bare på postkontoret når du henter pakka der altså - det enkle er jo som det heter som regel det beste.

Litt skal det koste å selge varer over hele landet, og ikke bare her i lille Kongsberg - og det er ikke allverdens av kroner lenger heller på posten, jeg sender pakkene med elektronisk registrering og sporing og da tror jeg det gebyret er nede i noen få tiere uansett, så er ikke snakk om så store beløp på meg her - så det går bra

Så ikke noe å bekymre seg for dette = Ingen extra gebyr og sånt tull med å få tilsendt varer fra oss - det der fixer vi.

-morten-


PS: i tillegg har vi standardiserte lave pakkepostpriser på de fleste ting (for å gjøre ting enda litt enklere) - de finner du hvis du klikker her